אופטימיות זהירה: מספר החולים והנדבקים בחריש ירד

על פי נתוני משרד הבריאות ישנה מגמת שיפור קלה במספר החולים והנדבקים בעיר. מספרם פחת לראשונה לאחר חודשיים וחצי של עלייה רצופה ומשמעותית

הבוקר (א') פרסם משרד הבריאות כי בחריש יש 113 חולים פעילים, 47 מתוכם התגלו בשבעת הימים האחרונים. זוהי ירידה ראשונה מדווחת במספר החולים ובמספר הנדבקים מזה כחודשיים וחצי. לשם השוואה, בשבוע שעבר, ביום א', עמד מספר החולים על 115 ומספר הנדבקים השבועי הסתכם ב-64 איש. ירידה קודמת במספר החולים והנדבקים אירעה לפני חודשיים וחצי בקירוב, עם הפיכתה של חריש מעיר אדומה לעיר צהובה, בשלהי אוגוסט, אז עמד מספר החולים על 61 איש בלבד.

קורונה 11.10.20
נתוני ההדבקה בחריש נכון ל-11/10/20

מנתוני משרד הבריאות עולה כי בשבועיים האחרונים חולי קורונה מאומתים ביקרו ב'גולן פיקס', 'אול-סטוק', סופר פארם, סופר סטור מוקד רפואי הדס, בית הכנסת 'ראשית תבואתו' ברחוב גפן ו'שופרסל דיל'.

 

קורונה 11.10.20
חשיפה לקורונה בחריש
על פי המתווה המתהווה של משרד הבריאות ומשרד החינוך מסתמן כי בשבוע הבא יחזרו לפעול מסגרות החינוך לפעוטות ובגנים. עדיין ישנה מחלוקת בין משרד החינוך ומשרד הבריאות בנוגע לפתיחת הלימודים בשכבות הנמוכות, א'-ג', אולם שני המשרדים גיבשו הסכמה לפיה בערים אדומות, לא יתקיימו לימודים. המשך ירידה במדדי התחלואה השונים חיוניים לחזרה לשגרה ולפתיחת הלימודים.

עוד כתבות

לכתבה הבאה

תגובות

אירועים בחריש

אין כתבות

הצעותעבודה