מרץ 2021 – הדיירים הראשונים של שכונת בצוותא קיבלו מפתח
אכלוס בצוותא יוצא לדרך: משפחת מגלשווילי היא המשפחה הראשונה שקיבלה מפתח לדירה בשכונה החמישית של חריש
המשך קריאה…
מאי 2021 – אושרה סופית: התוכנית להקמת מגדלים בני 27 קומות יוצאת לדרך
![מתחם הטרפז](https://harish24.co.il/wp-content/uploads/2021/05/trapez-fs-1-1-1024x512.jpg)
הוועדה המיוחדת לתכנון ולבנייה – חריש אישרה סופית את התוכנית להקמת 624 יחידות דיור חדשות ועוד כ- 20 אלף מ"ר לשטחי מסחר ב'מתחם הטרפז'. לראשונה ייבנו בחריש שני מגדלים שיתנשאו לגובה של 27 קומות
המשך קריאה…
יוני 2021 – בשעה טובה: האנטנה הסלולרית בפארק המרכזי הותקנה
![אנטנה סלולרית אנטנות האנטנה](https://harish24.co.il/wp-content/uploads/2021/07/0590f492-4ffa-4f78-b89d-66d2e90fc91e-1-1024x512.jpg)
חודשיים לאחר שהחלו העבודות להקמת האנטנה הסלולרית המרכזית בעיר, מסתיים היום שלב ההקמה. עד תחילת שבוע הבא האנטנה תתחיל לשדר ולקלוט. ראש העיר: "תהיה קליטה מלאה שתאפשר לקיים שגרת חיים מלאה בחריש"
המשך קריאה…
אוגוסט 2021: החלו העבודות להקמת מסוף תחבורה
![מסוף תחבורה שכונת מעו"ף](https://harish24.co.il/wp-content/uploads/2021/08/הקמת-מסוף-התחבורה-בחריש-1024x512.jpg)
מסוף תחבורה ציבורית, ראשון בחריש, ייבנה בשכונת מעו"ף
המשך קריאה…
אוגוסט 2021 – אושרה חריש דרום: "השכונה שבונה את האופק הכלכלי של חריש"
![הדמייה של רובע חריש דרום](https://harish24.co.il/wp-content/uploads/2020/12/הדמייה-חריש-דרום-1024x585.jpg)
שכונה חדשה בחריש: הוועדה המיוחדת לתכנון ולבנייה – חריש אישרה למתן תוקף את תוכנית "חריש דרום" הכוללת כ-300 אלף שטחי תעסוקה, תעשיה ומסחר ו- 1,650 יחידות דיור. סגן ראש העיר: "זו בשורה נפלאה לקראת השנה הבאה עלינו לטובה"
המשך קריאה..
אוגוסט 2021: שכונת מעו"ף: הונחה אבן הפינה לתחנת כיבוי והצלה
![כיבוי אש מכבי אש כב"ה](https://harish24.co.il/wp-content/uploads/2021/08/5ab0b622-74c1-4ae3-82bf-15baf52cc69a-2-1-1024x512.jpg)
בטקס הנחת אבן הפינה לתחנת כיבוי האש בחריש השתתפו בכירי כיבוי והצלה וראש העיר יצחק קשת. על פי הערכות התחנה תתחיל לפעול בעוד כעשרה חודשים
המשך קריאה…
דצמבר 2021: סניף הדואר הראשון בעיר נפתח
![אמיר סלע דואר צילום: גבריאל פינקלשטיין](https://harish24.co.il/wp-content/uploads/2021/12/חריש-24-46-1024x512.jpg)
רובין סלע, בן 4, התרגש מאוד אבל לקח חלק ברגע היסטורי בתולדות חריש. יחד עם אביו, עו"ד אמיר סלע הוא שלח את המכתב הראשון בסניף הדואר החדש שנפתח היום (רביעי). "שלחתי מכתב לסבא וסבתא שגרים במושב מגדים בחוף הכרמל", הוא אומר בביישנות. מיד אחריו שלח אביו, הלקוח השני בסניף, מכתב התראה לחייב בהוצאה לפועל
דצמבר 2021 – בדרך ל-100,000 תושבים ואזורי תעסוקה: הרחבת חריש אושרה
![](https://harish24.co.il/wp-content/uploads/2022/06/חריש-מבט-על-1024x588-1.jpg)