בשעה זו משתוללת שריפת קוצים המשתרעת על שטח גדול באזור מושב מאור קרוב לחריש. לדברי דוברות כיבוי אש מחוז החוף, השריפה לא מסכנת חיים. עוד נמסר מהדוברות כי כיבוי האש מתבצע באמצעות מטוסי כיבוי כיוון שהשטח אינו מותאם לתנועת כבאיות.
![משתלטים על האש באמצעות מטוסי כיבוי](https://harish24.co.il/wp-content/uploads/2019/11/אש-במצפה-אילן-1024x585.jpg)
מוקד שריפה נוסף הוא מזרחית לחריש, מדרום למצפה אילן, גם במקרה זה אין חשש מהתפשטות האש לכיוון חריש. יצחק קשת, ראש העיר, יצא בהודעת הרגעה לתושבים לפיה הרשות נמצאת בקשר רציף עם גורמי הביטחון וכי אין חשש להתפשטות האש לעבר העיר.
![מצפה אילן בצוותא](https://harish24.co.il/wp-content/uploads/2019/11/מצפה-אילן-בצוותא-1024x585.jpg)
הבוקר התחוללה שריפת קוצים נוספת באיזור עין שמר שהצריכה כוחות מתוגברים של של 4 צוותים מתחנת חיפה ושני מטוסי כיבוי מטייסת 'אלעד'. הכבאים השתלטו על השריפה ולבתי הישוב שלום.
![כבאיות בעבודה](https://harish24.co.il/wp-content/uploads/2019/11/כבאיות-בעבודה-1024x585.jpg)