שישה צוותים מתחנת חדרה פועלים כעת (מוצאי שבת) בשריפת חורש סמוך לקציר. צוותי ההצלה מדווחים כי באיזור יש משבי רוח חזקים והם פועלים כעת לעצירת התפשטות האש.
![שריפה בקציר צילום: כב"ה](https://harish24.co.il/wp-content/uploads/2021/11/fda9ba06-30b2-476c-90a0-c0c64b5a583c-1-1024x512.jpg)
מוקדם יותר היום, בסביבות השעה 14:30 פרצה שריפה בשטח פתוח, ליד מפעל גרנות, בסמוך לבריכות הדגים של קיבוץ גן שמואל. גם שם התמודדו צוותי הכיבוי עם רוחות עזות ותנאי יובש, אולם השיגו שליטה על האש.
![שריפה בסמוך למפעל גרנות. צילום: כב"ה](https://harish24.co.il/wp-content/uploads/2021/11/972f7593-cf9d-435c-b8df-38fddaa1c8bd-1.jpg)
נתקלתם באירוע יוצא דופן? גיליתם משהו שפשוט חייב להתפרסם בחריש 24? כתבו לנו למייל האדום!