צוותי הכיבוי של תחנת חדרה פועלים כעת (יום ראשון, בשעה 15:30) לכיבוי שריפה בשטח פתוח בצידי כביש 6 בסמוך לחריש. צוותי הכיבוי בפיקודו של רשף מג'די טיארה עצרו את התפשטות האש וכעת פועלים לכיבוי סופי למניעת התחדשותה.
![](https://harish24.co.il/wp-content/uploads/2022/05/24da4fb4-18e9-4a24-9218-02d29de91d12-1-1024x512.jpg)
גם אתמול (שבת) התלקחה בשעות אחר הצוהריים שריפה גדולה בתל זאבים וביער מענית. 9 צוותי כיבוי ו-4 מטוסים פעלו מטעם צוותי כיבוי והצלה לעצירת התפשטות האש. לא היתה סכנה לבתי המגורים במייסר. הגורם לדליקה טרם הוברר.
![](https://harish24.co.il/wp-content/uploads/2022/05/52a2d74f-86df-4958-934b-cc5a40f6f815-1-1024x512.jpg)
![](https://harish24.co.il/wp-content/uploads/2022/05/f91ae90f-7bc8-49b0-aa9e-48c2835b9354-1-1024x514.jpg)