הבוקר (ב') החלה ההצבעה לבחירות לכנסת ה-23. מערכת בחירות זו, השלישית במספר בתוך פחות משנה מתקיימת בצל העובדה המצערת ששתי הכנסות הקודמות (ה-21 נבחרה באפריל 2019 וה-22 נבחרה בספטמבר 2019) לא הצליחו לכונן ממשלה.
בחריש נפתחו הקלפיות וההצבעה מתקיימת כסדרה.
![](https://harish24.co.il/wp-content/uploads/2020/03/בחירות-בחריש-1024x512.jpg)
![](https://harish24.co.il/wp-content/uploads/2020/02/בוחרים-בחריש-23-1024x512.jpg)
![](https://harish24.co.il/wp-content/uploads/2020/02/בוחרות-בחריש-23-1024x512.jpg)
![שלמה פרץ ש"ס](https://harish24.co.il/wp-content/uploads/2020/03/פרץ-שס-1024x512.jpg)
ברחבי חריש מתוכננות פעילויות שיווקיות במסגרת קמפיין 'באים לבחור בחריש', המעודדות קניות בעסקים מקומיים וקוראות למבקרים מרחבי הארץ לבקר בעיר החדשה של ישראל.